درباره موسسه


آموزشگاه کنکور دخترانه و پسرانه الوند از سال 1390 فعالیت آموزشگاهی خود را با هدف ارتقاء دانش علمی دانش آموزان استان فرهنگ جوی فارس پایه‌گذاری نموده است.
در این راستا مدیریت آموزشگاه با اتکا به توانمندی‌های موجود و رصد نیازهای مشاهده ‌شده در سطح جامعه آموزشی کشور و با تکیه‌ بر اهداف مندرج در بیانیه چشم‌انداز و مأموریت آموزشگاه به شرح ذیل:
"
ما می‌خواهیم با تکیه‌بر شایستگی خود به دنبال ارزش‌آفرینی برای ذینفعان خود، نوآور و پیشرو در ارائه باکیفیت‌ترین خدمات آموزشی و سرآمد بین آموزشگاه‌های کنکور باشیم. "
و همچنین با نگاهی ویژه‌بر توسعه همه‌جانبه فعالیت‌های آموزشی و ارتقاء شاخص‌های مرتبط با آن، الوند را به‌عنوان مؤسسه‌ای نوآور و متعهد به ارزش‌های بنیادین حاکم بر سیستم آموزشی و در راستای پویایی دانش‌پذیرها، اعضاء هیئت‌علمی و کارکنان شاغل خود، در سطح جامعه هدف استان و کشور معرفی نموده است.
بدیهی است در این راستا تجربیات ارزنده 23 ساله آقای خشایار خسروی به‌عنوان مؤسس و مالک آموزشگاه و تدریس شیوه‌های نوین آموزش ریاضی به‌عنوان انقلابی که همواره توأم با نوآوری و ارزش‌آفرینی جهت دانش‌پذیرهای ایشان بوده، تأثیر به سزایی در خلق زیبایی‌های حضور گسترده مخاطبان در مجموعه الوند داشته است. معرفی دانش‌آموزانی با درصد ریاضی 100% در بالاترین سطح آموزشی کشور از شهر شیراز و همچنین تعدد رتبه‌های تک‌رقمی و دورقمی در آزمون‌های کنکور سراسری کشور خود به تنهائی می‌تواند مؤید توانمندی و کیفیت آموزشی، آموزشگاه‌های الوند باشد.

آقای خشایار خسروی با سابقه ی تدریس حرفه ای و اصولی ریاضی به مدت 23 سال ( از سال 1374) کارنامه و عملکرد درخشانی در سطح شیراز داشته و به منظور متمرکز کردن فعالیت ها و فراهم آوردن امکانات رفاهی و آموزشی برای دانش آموزان اقدام به برگزاری کلاس ها در آموزشگاه الوند نمودند.
لازم به ذکر است که ایشان مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات جزرومد نیز هستند و تا کنون اقدام به چاپ و انتشار هفت جلد کتاب کمک آموزشی ریاضی در سطوح مختلف نموده اند.
از بارز ترین ویژگی های کلاس های آموزشگاه، آموزش ریاضی به سبک پایه ای، مفهومی و تستی و داشتن برنامه منظم در برگزاری کلاس ها و هم چنین شرایط محیطی خوب و استاندارد کلاس ها می باشدموزشگاه کنکور الوند در سال 1392 با هدف برگزاری کلاس های تستی و تقویتی و هم چنین به منظور آماده سازی دانش آموزان برای آزمون ورودی دانشگاه به مدیریت آقای خشایار خسروی تاسیس گردید.